• +38(044) 209-54-67
 • +38(067) 334-84-48
 • +38(099) 561-36-99
 • ПН-НД : 09:00-20:00
 • info@6-sotok.com.ua

Листя салату – не тільки декор, але й користь

Салат – відмінна культура для декору будь-яких страв. Так думає більшість, але чи знаєте ви, що в цей овоч – це величезне джерело корисних вітамінів та мікроелементів необхідних для організму людини. Родоначальником салату прийнято рахувати латук, який визріває в дикому вигляді в Європі, Азії та Африці. Висівають насіння салату листового у відкритий ґрунт ранньою весною чи осінню. Цікаво й те, що про цю культуру почали вирощувати ще у Давньому Римі. Наш інтернет-магазин зібрав тільки найкращі та найпопулярніші сорти насіння салату. З короткими особливості кожного з них ви зможете познайомитись на нашому сайті. Сорти салату розділяються на чотири типи:

 1.  Листові;
 2.  Кочанні;
 3.  Ромени;
 4.  Стеблові.

Вибираючи один із них, необхідно врахувати потреби кожного із сорту, а також особливу увагу приділити якості посівного матеріалу, адже від цього залежить половина успіху. В нашому інтернет-магазині представлене насіння тільки віл офіційних європейських та українських виробників, які зарекомендували себе на ринку. Якість посівного матеріалу – гарантуємо!

Рекомендації щодо правильного вирощування насіння салату

Для того, щоб результат не змусив вас чекати, а урожай приємно здивував, дотримуйтесь кілька рекомендацій:

 1.  Висівайте насіння безпосередньо у відкритий ґрунт ранньою весною чи осінню.
 2.  Вибирайте сонячну ділянку. Від кількості сонячного проміння залежить пишність та соковитість урожаю.
 3.  Прибирання. Саме від цього залежить красивий зовнішній вигляд продукції. Коли качани досягли 8 см, можна розпочинати процес збирання.
 4.  Зберігайте врожай в темному прохолодному місці.

В нашому інтернет-магазині «6 соток» ви маєте можливість замовити товар поштою. Це не тільки зекономить ваш час, але й сили. Доставка здійснюється навіть у найбільш віддалені куточки України. Ми подбали також і про те, щоб ви змогли купити насіння оптом або в роздріб.

Підписка на наші новини

Ми будемо надсилати актуальні новини.