• +38(044) 209-54-67
  • +38(067) 334-84-48
  • +38(099) 561-36-99
  • ПН-ВС : 09:00-20:00
  • info@6-sotok.com.ua

Насіння зелені та пряних прикрасять ваш ділянку

Без зелених і пряних трав дуже важко уявити будь-яку страву. Адже вони здатні не тільки додати специфічного смаку стравам, але й красиво завершити їх. Для того, щоб виростити на своєму городі зелень та пряні особливих знань та зусиль не потрібно. Їх господині вирощують навіть на балконні, аби завжди радувати рідних приємним смаком та вишуканим виглядом своїх страв. Тому під час вибору посівного матеріалу, важливо звернути увагу на особливості кожного із сортів, на період їхньої вегетації та потреби. В нашому інтернет-магазині, ви знайдете не тільки ознайомитеся з видами і сортами, але й виберете те, що вам потрібно. Найбільшою популярністю на нашому сайті користуються такі рослини: - Розмарин; - Шавлія; - Щавель; - Петрушка; - Пастернак; - Укроп; - Базилік; - Тархун; - Кервель; - Чабер.

Технологія вирощування зелені та пряних

Насіння пряних трав світлолюбне, тому висівати їх рекомендують на сонячній ділянці. Під час висівання пряних потрібно врахувати і те, що вони мають сильний запах. Посів пряних проводять весною. Висівати насіння необхідно так, щоб відстань між рядками була не менше 20-30 см. Високорослі рослини висівають позаду, низькорослі – спереду. Щоб перші, не забирали світло у других. Всі насіння, представлені в нашому каталозі тільки від офіційних виробників. Щоб купити насіння пряних трав, вам не потрібно їхати на ринок та витрачати час на вибір посівного матеріалу, це ви легко можете зробити в нашому інтернет-магазині «6 соток». Зелень, як і пряні, світлолюбна та вологолюбна. Але вона не має такого яскраво вираженого запаху, тому вирощувати її в домашніх умовах – легко. Висівати насіння зелені спеціалісти рекомендують весною, густота посіву не повинна перевищувати 2-3 насінини на 1 см².

Купити насіння зелені та пряних трав – швидко і зручно

Купити насіння зелені та пряних трав ви можете як на ринку, так і в спеціалізованому магазині. Але найбільш зручним та швидким способом купити насіння є онлайн покупка в інтернет-магазині. Адже ви не тільки зекономите свій час, але й ознайомитесь з короткими особливостями кожного із сортів. Наш інтернет-магазин «6 соток» пропонує широкий асортимент тільки високоякісного насіння від офіційних виробників. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Подписка на наши новости

Мы будем присылать новости о актуальных семенах.